Wszywka alkoholowa Esperal Sopot - Słupsk - Malbork - cena 500zł

  1. Home
  2. Sopot- Słupsk - Malbork

Jak wszywka alkoholowa Sopot pomaga w walce z nałogiem?

Wszywka alkoholowa Sopot posiada bardzo specyficzne działanie. Wiele osób myśli, że jest to magiczny lek na alkoholizm. Niestety do tej pory nie została wynaleziona metoda farmakologii, która pozwalałaby na zawsze zerwać z nałogiem. Nie wyklucza to jednak pomocy, którą otrzymują osoby korzystające z zabiegu implantacji wszywki alkoholowej. Popularność wszywki alkoholowej nadal rośnie. Rośnie także liczba pytań związanych z działaniem leku.

Wszywka alkoholowa Słupsk oddziałuje na psychikę osoby uzależnionej. Mechanizmy rządzące człowiekiem są bardzo proste. Pojawiający się lęk związany ze skutkami ubocznymi połączenia alkoholu z esperalem budzi awersję do alkoholu. Przestraszeni alkoholicy czują wstręt i niechęć do napojów alkoholowych. W ten sposób uczą się nowego schematu życia oraz przyzwyczajają się do życia bez alkoholu. Kuracja trwa wiele miesięcy, więc istnieje spora szansa wytworzenia się nowego nawyku.

Jak wygląda zabieg wszycia esperalu?

Wszywka alkoholowa Sopot to zabieg, który polega na podskórnym podaniu leku. Lek ten działa negatywnie w połączeniu z alkoholem. Pacjenci, którzy mają wszywkę alkoholową odczuwają negatywny stosunek do napojów alkoholowych. W ten sposób pacjenci unikają spożywania alkoholu i przyzwyczajają się do życia w abstynencji.

Esperal Sopot wszywany jest pod skórę. Ten sposób aplikacji leku pozwala na natychmiastowe uwolnienie swoich składników do krwioobiegu. Jego działanie polega na hamowaniu enzymu, biorącego udział w procesie neutralizacji alkoholu. Jego zahamowanie powoduje niemożność rozłożenia alkoholu na czynniki pierwsze przez wątrobę. Powoduje to nieprzyjemne dolegliwości, tak jak podczas kaca, z taką różnicą, że skutki uboczne takiego połączenia są bardzo groźne dla organizmu człowieka.

Zabieg trwa tylko 30 minut. Nie posiada wiele zaleceń i nie wymaga od pacjenta specjalnych przygotowań. Każdy otrzymuje znieczulenie miejscowe, aby czuć się swobodnie podczas umieszczania leku. Chirurg na odpowiedniej głębokości umieszcza określoną wcześniej ilość leku, w taki sposób, aby pacjent nie był w stanie samodzielnie wyjąć tabletek. Esperal Sopot znajduje się pod skórą w formie gwieździstej. Doświadczony lekarz przeprowadza zabieg przy użyciu wszystkich środków ostrożności. Jak każde działanie operacyjne wymaga specjalistycznych, wysterylizowanych narzędzi, w które nasza klinika jest wyposażona.

Wyjście z zabiegu wiąże się z natychmiastowym działaniem leku. Należy pamiętać o wizycie kontrolnej w związku z założonymi szwami. O ranę należy odpowiednio dbać i doglądać, aby uniknąć infekcji lub blizn.

Zanim przystąpi się do zabiegu należy powstrzymać się najlepiej przez dobę od przyjmowania alkoholu. Jeżeli pacjent w ciągu 12 godzin spożywał alkohol nie może podejść do zabiegu. Esperal Sopot działa natychmiastowo po wszyciu, dlatego też wykluczamy możliwość wykonywania zabiegów w stanie nietrzeźwości.

Co się dzieje w wyniku połączenia esperalu z alkoholem?

Takie połączenie zagraża życiu oraz zdrowiu, dlatego podczas całej kuracji należy bezwzględnie unikać alkoholu oraz substancji z jego zawartością. Na rynku mamy wiele produktów spożywczych, które mają w składzie śladowe ilości alkoholu. Leczenie wymaga zatem kontroli spożywanych pokarmów. W wyniku interakcji alkoholu z wszywką alkoholową może dojść do bólu i zwrotów głowy, nudności, wymiotów, zwiększonego tętna, spadku ciśnienia, a także drgawek. W wyniku zaburzeń rytmu serca może pojawić się zawał, grożący śmiercią pacjenta. Objawy pojawiają się już po 10 minutach od zażycia etanolu.

Zabronione jest spożywanie jakichkolwiek dawek etanolu, ponieważ niepożądane działania mogą wystąpić nawet przy niskiej ilości. W grę wchodzi zdrowie oraz życie, dlatego nie warto eksperymentować ani sprawdzać, na ile można sobie pozwolić. Decydując się na zabieg implantacji wszywki alkoholowej musimy mieć świadomość zagrożenia, które niesie ze sobą niedostosowanie do zaleceń oraz zakazów. Prosimy, aby decyzje pacjentów były przemyślane i potwierdzane stosownymi zgodami. Bez oświadczenia nie jesteśmy w stanie wykonać zabiegu.

Czy zabieg wszywki alkoholowej jest jednorazowy?

Wszywka alkoholowa Sopot działa w zależności od uwarunkowań indywidualnych danej osoby. Duże znaczenie ma tutaj czas trwania procesów metabolizmu. Działanie wszywki alkoholowej oceniane jest zwykle na 8 do 10 miesięcy. U niektórych osób wykazywać może nawet roczne działanie.

W zależności od potrzeb oraz skuteczności danej metody osoba uzależniona może wielokrotnie poddać się zabiegowi. Po skończonej kuracji, która nie spowodowała żadnych komplikacji i została odebrana pozytywnie przez uzależnionego można powtórzyć leczenie. Musi to jednak wiązać się z samodzielną i nieprzymuszoną decyzją. Duże znaczenie ma to, jak dana osoba zniosła poprzednie miesiące leczenia. Jeżeli spowodowało to u niej większe trudności psychiczne to nie należy na siłę szukać rozwiązań. Wszywka alkoholowa Sopot jest najbardziej skuteczna, jeżeli połączymy ją z terapią uzależnień. Powinno się unikać stosowania jej jako samodzielny lek na uzależnienie. Aby rozwiązań problem alkoholowy, który jest spowodowany trudnościami w funkcjonowaniu psychicznym należy zastosować wielotorowe leczenie, które będzie przebiegało w towarzystwie wykwalifikowanego specjalisty w danym temacie.

Esperal Sopot - w momencie zaprzestania działania leku możemy zapisać się na kolejny zabieg. Jeżeli uzależniony nie jest pewny, czy esperal Sopot nadal działa można zgłosić się na wizytę do lekarza, który sprawdzi to dokładnie. Nie trzeba zatem zgadywać, czy nadszedł już ten odpowiedni moment na kolejną dawkę. Korzystajmy z pomocy doświadczonych lekarzy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta pozwala uwolnić się od uciążliwego nałogu. Z pewnością działanie wszywki alkoholowej docenią nie tylko osoby uzależnione, ale także ich bliscy. Wszyscy na długą chwilę odetchną z ulgą, ponieważ nie trzeba będzie stale kontrolować oraz martwić się o alkoholika i jego nieobliczalne zachowanie. Wszywka alkoholowa Malbork to także doskonałe dopełnienie terapii uzależnień. W sytuacji połączenia obu metod esperal Sopot wykazuje największą skuteczność. Osoba, która nie przepracowała nałogu z psychoterapeutą nie będzie umiała się powstrzymać, gdy działanie leku się skończy. Aby zapobiec nawrotom choroby należy dokładnie przejść przez każdy etap terapii. Leczenie może odbywać się także w tym samym momencie co posiadanie wszywki. Tego typu rozwiązania są z nami nawet w domu, kiedy wszyscy inni będą niedostępni. Życie codzienne wymaga dużo samozaparcia oraz silnej woli, aby stale unikać alkoholu. Alkoholik może wygrać z chorobą, jeżeli do końca życia będzie żył w abstynencji. Warto zatem przynajmniej na początku leczenia pomyśleć o różnych rozwiązaniach, które będą przypominały o szkodliwości alkoholu. Niektóre osoby potrzebują w swoim życiu tego typu ochrony. Nawet w ciężkich chwilach będzie towarzyszył nam strach związany z interakcją alkoholu z wszywką alkoholową. Skuteczność zawsze jednak zależy od indywidualnych czynników osoby uzależnionej.