O Nas

  1. Home
  2. O Nas

Zdajemy sobie sprawę, że leczenie uzależnień jest bardzo trudne i wymagające wielu wyrzeczeń od Pacjenta. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom osób uzależnionych od alkoholu. W naszym gabinecie umożliwiamy zastosowanie awersyjnej techniki leczenia choroby alkoholowej – wszywki Esperal.

Nasze usługi charakteryzuje profesjonalizm, krótki czas realizacji, a także obecność wykwalifikowanych i doświadczonych osób z personelu medycznego. Dzięki temu oferujemy kompleksowe zabiegi i usługi z zakresu terapii i leczenia choroby alkoholowej, zaliczając w to metody awersyjne, które są nieocenionym wsparciem w dążeniu do życia w trzeźwości, wzmacniając silną wolę Pacjenta.

Nasi zadowoleni Klienci szczególnie cenią u nas indywidualne i życzliwe podejście do każdej osoby, z całkowitym poszanowaniem ich godności oraz zapewnieniem dyskrecji i anonimowości. Uważamy, że największą rekomendacją dla nas są setki Pacjentów, którym udało się pokonać uzależnienie alkoholowe z naszą pomocą. W ten sposób wiele rodzin odzyskało normalne życie. Wydajemy również zaświadczenia lekarskie potwierdzające zabieg wszywki alkoholowej. Podczas zabiegów zawsze stosujemy oryginalne produkty, znanych i renomowanych firm. Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, zawsze udzielamy szczegółowych informacji oraz zaleceń na temat funkcjonowania z Esperalem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.